אודות המסע שלי

נגה מורן

רפואה סינית מסורתית 2019

דיקור סיני אסתטי 2020

רוקחות טבעית 2020

את הכניסה לעולם המופלא שנקרא רפואה סינית עשיתי לא לפני גיל 25, כאשר התחלתי את לימודיי במסלול של 4 שנים לרפואה סינית מסורתית במכללת רידמן בתל אביב.

את ההתעניינות בתחום אני מוכירה למטפל הראשון שלי שכבר בטיפול הראשון הוכיח לי שרפואה סינית עובדת!  לאחר שנים של כאב טורדני ובלתי מוסבר, סוף סוף באה מנוחה ליגע.

במהלך 4 שנות הלימודים, נחשפתי לתרבות משונה ותמוהה שלאט לאט נתגלתה ככל כך ברורה והגיונית. ההגדרות הברורות מאליהן לפתע קיבלו משמעות אחרת והמסלול היחיד שהכרתי החל להסתעף.

בסוף השנה השנייה הוסמכתי לטפל באמצעות טכניקת המגע הסינית - טווינא, הנותנת מענה לבעיות אורתופדיות שונות ולרב בעלת השפעה מהירה ונקודתית.

לקראת סוף הלימודים השתתפתי בסדנת פסיכופתולוגיה שעסקה בטיפול בדיכאון וחרדות באמצעות הרפואה הסינית, בה רכשתי כלים לעבודה בקליניקה עם תלונות נפשיות ומצבים רגשיים המצריכים הסתכלות שונה ורגישות מוגברת.

לאחר סיום הלימודים השתתפתי בקורס רפואה סינית אסתטית, בו רכשתי מגוון כלים לטיפול בפתולוגיות עוריות מגוונות. 

עם תחילת שנת 2020, השתתפתי בקורס רוקחות טבעית מקוון​. במסגרתו למדתי לרקוח שלל מוצרי קוסמטיקה וטיפוח המכילים חומרים טבעיים בלבד לשימוש יום יומי, כמו גם רכשתי עוד כלי בו אני יכולה לשלב את צמחי המרפא הסיניים ולתת מענה יותר מקיף לטווח רחב של בעיות.

כיום אני מטפלת בקליניקה שלי במרכז תל אביב. בטיפול אני משלבת את כל הכלים שרכשתי עד היום ובמקביל ממשיכה להעשיר את סל הכלים שלי ולחפש את הכיוון הבא.

© 2020 Noga Moran. Proudly created with Wix.com

  • Facebook
  • Instagram